Szukaj
  • rrsp318

Sukces toaletowy
Marzec w ubiegłym roku szkolnym zaskoczył wszystkich przymusowym lockdown'em. Na większość aspektów naszego życia miało to fatalny wpływ, ale akurat finanse Rady Rodziców odetchnęły, co pozwoliło na nieco większą niż zwykle inwestycję.


Każdy, kto kiedykolwiek był zmuszony skorzystać z toalety przy szatni wie, że była w stanie nietkniętym od dnia otwarcia naszej szkoły - siermiężna, pomijana przy wszystkich kolejnych remontach i modernizacjach, pewnie ze względu na lokalizację oraz niewielkie znaczenie użytkowe, w porównaniu z pozostałymi łazienkami.


Dzięki covidowym oszczędnościom postanowiliśmy załatwić wreszcie ten problem i oto jest - śliczna, czyściutka, świeżutka.


Chciałoby się powiedzieć "zapraszamy", ale to chyba niezbyt fortunne i ze względu na prezentowany obiekt, i z powodu braku wstępu osób z zewnątrz. Więc pozostaje nam zaprezentować z dumą zdjęcia "przed", "w trakcie" i "po".


Mamy nadzieję, że kiedy tylko sytuacja się unormuje nowe pomieszczenie będzie służyło stojącym w kolejce do sklepiku uczniom i czekającym na ostatni dzwonek rodzicom.86 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie